Kişisel Verilerin Korunması

BENNA OTOMOTİV MAKİNE İNŞAAT KUYUMCULUK GIDA SAN. LTD. ŞTİ
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN TAŞIYAN AYDINLATMA METNİ VE AÇIK RIZA BEYANI

 

Benna Otomotiv Makine İnşaat Kuyumculuk Gıda San. Ltd. Şti. (“Benna Grup) olarak, Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yaparak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Aynı zamanda gıda sektöründe önde gelen markaların distribütörlüğünü yürütmeteyiz.

Kişisel verilerinizi, aşağıda bilgilerini verdiğimiz veri sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun, sevk irsaliyesi düzenlemek için elde etmekteyiz. Bu belge ile Kanunun 10. maddesinde düzenlenen aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rızanızı istemekteyiz.

MERSİS Numarası: 0164043668900018
Adresi: Ziya Gökalp Mah. G-1019 Sok. No: 15 / 1 Başakşehir / İstanbul
Telefon: 0212 4527032         E-mail: ik@bennagrup.com.tr

Kişisel verilerinizden: Aracın Plaka Numarası, Dorse Plaka Numarası, Ad, Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Milliyeti, Telefon Numarası ile kamera kayıtlarını, satılmış ya da satılmak üzere olan bir malın, bir adresten diğerine naklinde ya da işletmemize ait işyerleri arasında taşınması başta olmak üzere, “www. bennagrup.com.tr” adresinden erişebileceğiniz, Benna Grup Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) belgesinde düzenlenen amaçlarla, Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi, aynı adresten erişebileceğiniz, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası’nda öngörülen sürelerde, gereken her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, bu sürenin bitimini izleyen periyodik imha süresinde (6 ay) silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi mevzuat ve açık rızanızla, müşterilerimiz, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8. maddesine uygun belirlenen amaçlarla paylaşmaktayız.

Faaliyetlerimiz ile ilgili olarak iletişim bilgileriniz üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, özel teklifler için izin vermeniz halinde ticari elektronik iletileri göndermekteyiz. Bu iletimleri isteğiniz üzerine durdurmaktayız.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını www. bennagrup.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Başvuru Formu’nu Benna Grup’a ileterek yapabilirsiniz.

Benna Otomotiv Makine İnşaat Kuyumculuk Gıda San. Ltd. Şti.

 

AYDINLANMA BEYANI

Yukarıda açıklanan tüm hususlarda tarafıma gerekli aydınlatma yapıldığını, Benna Grup Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi kapsamındaki haklarımı bildiğimi beyan ederim.

 

Veri Sahibi Adı Soyadı  :………………………………..      T.C. Kimlik No: ……………………………..

Tarih           :…./…../………..                                                                  İmza

 

AÇIK RIZA BEYANIM

Veri sorumlusunun kanunlarda açıkça öngörülmesi, sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi, açık rızanın alınmasından kaynaklanan nedenlerle sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda toplanan kişisel verilerimin işleme amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü işlenmesine;

Açık Rızam ile Kabul Ediyorum                                     Kabul Etmiyorum

 

Veri Sahibi Adı Soyadı  :………………………………..       T.C. Kimlik No: ……………………………..

Tarih           :…./…../………..                                                                  İmza